Nabór AZS 2022/2023

Zaczynamy!

Przed nami nowy rok akademicki 2022/2023.

Klub uczelniany AZS zaprasza wszystkich chętnych studentów z wszystkich wydziałów i lat studiów, którzy lubią sport, rywalizację, lub też systematycznie dbają o swoja kondycję i zdrowie do naszych grup sportowych.
W tym roku uruchamiamy sekcje, z których wyłonimy reprezentację uczelni do startu w Akademickich Mistrzostwach Polski.
Zapraszamy wszystkich chętnych, posiadających podstawowe umiejętności gry w poszczególnych dyscyplinach.
Trenując w AZS uprawiasz ulubioną dyscyplinę w gronie rówieśników o  takich samych zainteresowaniach.
Reprezentując uczelnię  na zawodach rangi ogólnopolskiej  możesz wystąpić o stypendium sportowe.
Wszystkich chętnych do udziału w zajęciach obowiązują legitymacje AZS.

Zapraszamy!!!

godz. 17.30 – 19.00 piłka siatkowa kobiet i mężczyzn

godz. 17.30 – 19.00 koszykówka

godz. 17.30 – 19.00 piłka nożna halowa (futsal)

godz. 17.30 – 19.00 zajęcia  ogólnorozwojowe, siłownia, fitness korektywa

W zajęciach można brać udział codziennie lub w wybrane dni.

Zapisy:   Mgr Jacek Sobień tel.: 48 3617963 e-mail: j.sobien@uthrad.pl, mgr Michał Sulima tel.: 48 3617962 e-mail: m.sulima@uthrad.pl, lub    bezpośrednio w Studium WF  i Sportu adres Hala Sportowa Chrobrego 29 pokój nr 6 lub 5

Termin zgłoszeń: do końca miesiąca października 2022r..