Student

Biura Obsługi Studenta

Biuro Obsługi Studenta Nr 1

ul. Malczewskiego 29, 26-600 Radom
(budynek Wydziału Transportu, Elektrotechniki i Informatyki)

Kierownik BOS 1

mgr Iwona Majewska
i.majewska@uthrad.pl
tel. +48 48 361 7771

Pracownicy BOS 1

mgr Anita Oleksiewicz (a.oleksiewicz@uthrad.pl)
tel. +48 48 361 7772
mgr Aleksandra Poręba (a.poreba@uthrad.pl)
tel. +48 48 361 7893
mgr Anna Wojas (a.wojas@uthrad.pl)
tel. +48 48 361 7881

BOS 1
obsługuje studentów Wydziałów

Sztuki
Transportu, Elektrotechniki i Informatyki

Godziny przyjęć studentów

poniedziałek nieczynne
wtorek 09.00-12.00
środa 09.00-12.00
czwartek 09.00-12.00
piątek 12.00-15.00
sobota (w terminach zjazdów) 9.00-13.00

Biuro Obsługi Studenta Nr 2

ul. Chrobrego 31, 26-600 Radom

Kierownik BOS 2

mgr inż. Maria Nowocień
maria.nowocien@uthrad.pl
tel. +48 48 361 7441

Pracownicy BOS 2

mgr inż. Małgorzata Marczewska (m.marczewska@uthrad.pl)
+48 48 361 7351
Jolanta Sikorska (j.sikorska@uthrad.pl)
+48 48 361 7353
mgr Renata Sikorska (renata.sikorska@uthrad.pl)
+48 48 361 7365
mgr Małgorzata Grzeszczyk (m.grzeszczyk@uthrad.pl)
+48 48 361 7437
Izabela Dresler (izabela.dresler@uthrad.pl)
+48 361 7449
mgr Halina Ziomek (halina.ziomek@uthrad.pl)
+48 361 7448
lic. Maria Trawczyńska (maria.trawczynska@uthrad.pl)
+48 48 361 7446

BOS 2
obsługuje studentów Wydziałów

Ekonomii i Finansów
Filologiczno-Pedagogicznego
Inżynierii Chemicznej i Towaroznawstwa
Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu
Prawa i Administracji

Godziny przyjęć studentów

poniedziałek nieczynne
wtorek 11.00-14.00
środa 11.00-14.00
czwartek 11.00-14.00
piątek 11.00-14.00
sobota (w terminach zjazdów) 9.00-13.00

Biuro Obsługi Studenta Nr 3

ul. Stasieckiego 54, 26-600 Radom

Kierownik BOS 3

mgr inż. Beata Przyłucka
beata.przylucka@uthrad.pl
tel. +48 48 361 7688

Pracownicy BOS 3

Jadwiga Telenga (jadwiga.telenga@uthrad.pl)
Dorota Majewska (d.majewska@uthrad.pl)

tel. +48 48 361 7660

BOS 3
obsługuje studentów Wydziałów

Mechanicznego

Godziny przyjęć studentów

studia stacjonarne
poniedziałek 11.00-14.00
wtorek 11.00-14.00
środa 11.00-14.00
czwartek 11.00-14.00
piątek 11.00-14.00

studia niestacjonarne
sobota (w terminach zjazdów) 8.00-14.00

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close